Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a fiskars ásókkal kapcsolatosan érdemes venni ilyen drága szerszámokat vagy maradjak a hagyományosoknál?

Figyelt kérdés
2017. aug. 10. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:

sima mezei kovácsoltvas ásónk van már marha régóta...néha veszünk nyelet mert ami nem megy azt márpedig akkor is erőltetem és nyele törik.

Most vettem egy kisebb kovácsolt vasas ásót a tescoba valami 1500 környéke volt miután kiárusítás van,nyelet még nem raktunk rá,de kiváncsi leszek, jónak jó,de azért a régi nyomába nincs

2017. aug. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A hagyományos békebeli van nekünk vagy 6.Semmi baj velük a nyél cserén kívül ami 10 évente van.

Az öntött vas ásók vastagok,nehezebb nyomni.

Ennél meg csak a márkanévért fizetsz még pluszban.

2017. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy ásóvillám van, ami nagyon jó 10 e Ftba került 7 éve használjuk. Szerintem megérte az árát, előtte egy tescós volt a második használatnál elgörbült 5000 Ft ért
2017. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A régen gyártott magyarok a jók,meg ha találsz valahol Szengotthárdon gyártottat,azt vegyél.Kapában ,kaszában is ezek a jók .

Ahogy írták a márka nevet kell megfizetni a külföldinél .

2017. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképpen megéri!

Nekünk 2 db van. Nem mondom hogy olcsó mulatság de igazán megéri.

Nem kell nyelet cserélni egyáltalán

Nagyon strapabíró

Mi azt a fajtát vettük ami lapátként is funkcionál

Persze az 1500 Ft is jó ha nem vagy nagy kertész, de nekünk szükség van egy erős ásóra /lapátra mert 6000 m2 kertet valahogy rendben kell tartani.


Szóval én azt mondom, hogy ha van pénzed rá és sokat használnád akkor vedd meg nyugodtan, nem fogsz csalódni!

👌

2017. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én valójában az új fajtát néztem ki a xact hegyes ásót ami állítólag még erősebb
2017. aug. 11. 06:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki sokat ás, érdemes a Fiskars-t venni.

Lemezásó, tehát könnyebb emelgetni meg földbe nyomni, mint a kovácsoltat, viszont erős anyagból és olyan plusz erősítésekkel van megcsinálva, hogy kötött talajokhoz is megfelel, a hagyományos lemezásókkal ellentétben.

2017. aug. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ez nem ásó, hanem ásólapát. A kettő nem ugyan az. Lehet tovább vitatkozni...
2017. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!