Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen növény látható a képen?

Milyen növény látható a képen?

Figyelt kérdés

[link]


Vadon, magától termett oda, egy gazos udvarba. Nem tűnik gaznak, gondoltam nem irtom ki, de félek, ha mégis valami otromba gaz, akkor nehogy kiirthatatlanná hatalmasadjon, ezért inkább ésszerűbbnek tartom kideríteni most, hogy mi ez.

Aki tudja, vagy csak tippje van, írjon kérem!

Köszönet!!!



2017. aug. 15. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
nagy sárfű..vakondűzőnek is hívják
2017. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, rákerestem, tényleg annak tűnik.


Ez esetben kiirtom... Bár érdekes, hogy virágboltok/kertészetek még árulják is... De sok jót nem olvastam róla.


Vakondűző..., ez lenne az egyetlen jó tulajdonsága azon kívül, hogy tetszetős a kinézete. De az internet népe azt tapasztalja, hogy a vakond kiröhögi, és boldogan túr a közelében is. Akkor meg minek?


Egy túlontúl paranoiás anyatigris a blogjában leírta, hogy a fia kiütéses és hólyagos lett tőle pár napra. Bár ez elkerülhető, mindenesetre ez is inkább az irtás felé indít.


Ami pedig nekem leginkább nem szimpi, hogy azt írják, 80-120 centisre is megnőhet a növény, ráadásul könnyen és gyorsan szaporodik az elszóródó magjáról. Hát ekkora "csodanövény" nekem nem kell, ráadásul nem nagy mennyiségben, úgyhogy még a héten kihúzom gyökerestül. :)

2017. aug. 16. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!