Kezdőoldal » Otthon » Kert » Használt már vki betonvarázs...

Használt már vki betonvarázs nyomómintát? Mennyire nehéz belenyomni a betonba? Nem kitöltögetni akarom. A férjem nem hajlandó nyomdázni. :-) Link.

Figyelt kérdés
[link]
2017. aug. 15. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:

láttam már ilyet, viszont használni nem használtam még. gondolom függ attól is, hogy mennyire keményedett száradt meg már a beton. bár azt sem tudom, milyen beton kell hozzá:) érdemes boltban utánaérdeklődni.

amit viszont láttam videón a napokban, térkő mintát csináltak betonba, ott kalapáccsal ütötte bele a formát a csávó a betonba.

2017. aug. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag itt a válasz a kérdésedre (az általad linkelt cikkből)


"Amint elkészült egy szakasz betonburkolata, rövid szikkadása után a mintázó sablonnal megnyomva mélyítsük felületébe a fugamintázatot. A fugák csak legfeljebb 1-1,5 cm-re mélyedjenek A MÉG KÉPLÉKENY (!!!) betonba. Ha nem sikerült vagy nem tetszik a mintázat, azt lesimítva korrigálhatjuk az újabb fugaképzéshez"


A varázsszó, a KÉPLÉKENY!... tehát nem lehet baromi nehéz, de azért próbáld rávenni a férjedet, hogy ő csinálja!:)

2017. aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy ha nem is a férje csinálja, legalább az első pár próbánál legyen ott segíteni :)
2017. aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. aug. 15. 20:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!