Kezdőoldal » Otthon » Kert » FLORIMO vagy GARRI általános...

FLORIMO vagy GARRI általános virágföld? Vagy valamilyen más?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a Penny Marketben vesszük a földet, olcsó is és jó is. Zöld csomagolása van.
2010. máj. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Végül JÓ FÖLD nevű földet vettem, ráírás szerint extra mennyiségű a tápanyag értéke. Viszont van valami szabályzó,a tápanyagot fokozatosan adagoló izé benne, így nem is ég ki a növény, és egy éven át el van vele, mint tápanyag.

Hát majd meglátjuk a virágaim mit szólnak hozzá. Már átültettem őket, de azért még kell egy kis idő, hogy észrevehető legyen rajtuk.

2010. máj. 30. 13:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Hahoó! Végül kitartott egy évig a tápanyag? : )))

Halkan jegyzem meg hogy a virágföldben van egy határ amin túl képtelen tápanyagot tartani eredete szerint. Tehát kb 4-6 (max 8) hét, és a tápanyagot felszívja a növény, utána tápoldatozni kell vagy táprúd, műtrágya (pl tujánál), stb…

Én személy szerint multikba nem veszek földet, vagy ami ott kapható azt máshol sem veszem meg, mert olyan amilyen olyan kevés pénzért… Neked hogy vállt be a választott földed?

2013. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem vettem észre sok különbséget.
2013. jún. 7. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!