Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kiskert készítéséhez hol...

Kiskert készítéséhez hol lehet tanácsokat találni? Teljesen kezdő vagyok.

Figyelt kérdés
Néhány négyzetméter hasznos területem van, epret, paprikát ilyesmit szeretnék ültetni, tudnátok olyan oldalakat ajánlani, ami elmagyarázza az alapokat? Soha nem kertészkedtem még. Mikor kell ültetni, hogy kell előkészíteni a földet, mit érdemes vetni, hogyan kell gondozni, ilyen kérdéseim lennének.
2017. szept. 11. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Gazigazito.hu
2017. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármelyik antikváriumban találsz ilyen könyvet.
2017. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De ha valamilyen konkrét kérdésben megakadsz, itt is lehet kérdezni.


Az eperrel húzzál bele, mert lehet ugyan tavasszal is palántázni, de ha teljes termést akarsz, akkor szeptemberben kell csinálni.

Ugyanolyan talajelőkészítés kell neki, mint minden másnak.

Felásod minél mélyebben (átforgatva, hogy a teteje kerüljön lentre), a felszínt elsimítod, és palántázol. Ha van érett trágyád, akkor elteríted a felszínen, és beforgatod.

A tavaszi növényeknek ráérsz novemberben is ásni, és azt ne simítsd el, hagyd minél hantosabbra, hogy levegőzzön, és majd a fagy elmorzsálja. Tavasszal majd elsimítod, ha szükséges.

2017. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!