Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha most ültetek nőszirom-hagym...

Ha most ültetek nőszirom-hagymát az ki fog virágozni jövőre?

Figyelt kérdés
2017. okt. 10. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Az élőlényeknél semmi sem biztos, csak valószínűségek vannak. Én 30 évvel ezelőtt ástam ki egy helyről pompázatosan virágzó pünkösdi rózsa töveket és a házunknál meg a nyaralónkban is elültettem, különböző talaj, különböző kitettség stb. Azóta se virágzott egyik tő sem és nem is szaporodott, csak vannak.
2017. okt. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mérhetetlen megtiszteltetés, egy valószínűségszámítással foglakozó biológus-matematika professzor tüntetett ki kioktató válaszával.


A világban nincsen olyan esemény aminek 100%os lenne a valószínűsége így ezt a kioktatást az itt feltett kérdések túlnyomó többségére el lehetne sütni. Kevés extra IQvan ki lehetett volna következtetni, hogy arra vagyok kíváncsi, hogy mik az esélyeim.(!?)


És most vissza adom a szót Nobel díjas professzorunknak...

2017. okt. 10. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
2-es válaszod alapján, egy pökhendi bunkó vagy kérdező!
2017. okt. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Speciel én tudom a választ, de a fenének sincs kedve neked segíteni! Old meg!
2017. okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*jav.: oldd meg!
2017. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!