Kezdőoldal » Otthon » Kert » A 4le erős Briggs motoros...

A 4le erős Briggs motoros rotációs kapámom kiakarom takarítani a karburátort! Mivel takarítsam ki és hogyan?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
leveszed a karburátort, és csavarhúzóval, tiszta benzinnel átmosod, átfújkodod a fúvókákat. Lehetőség szerint a levegő/benzin csavarokat ne tekergesd el.
2010. máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem jó a szivatója nem szívja a benzint! csak azért kérdezem hátha jó lesz ha kitakarítanám! nincs valami ötleted hogyan lehetne meg csinálni?
2010. máj. 29. 20:35
 3/6 A kérdező kommentje:
és ha benzin beleöntöm a karburátorba és úgy akarom beindítani pontosan hova öntsem a benzint??? bocs a sok kérdésért de tudtok segíteni mert kéne a rota
2010. máj. 29. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a gepet, de a karburatotokon 1,2 sot tobb duzni (biztos van magyarosabb neve is, de sajnos nem tudom, talan fuvoka) is szokott lenni. Azok szoktak bedugulni. Egy licni darabbal ki lehet oket tisztitani. Rezbol vannak es van rajtuk belegravirozva egy szam is. Arrol ismered fel. pl: 0.7 vagy ilyesmi. Olyat ami alatt rugo van, ne csavargass.
2010. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]



[link]



csak egy ilyen egyszerű műanyag karburátor!! de nem értem mér nem szívja a benzint!!:S:S

2010. máj. 30. 18:09
 6/6 anonim válasza:
ami van benne tápszivattyú gumi az elöregedett benne szerintem
2013. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!