Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kerti székre székszoknya...

Kerti székre székszoknya szabásmintát keresnék, hogyan kell megvarrni, szerintetek mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Esküvőre kellene, ezért fontos, segítsetek! Karfás-normál méretű műanyag székre kellene, a lepel vagy a teljesen rásimulós fazon is érdekelne!Köszönet érte.
2010. máj. 30. 20:10
 1/3 anonim válasza:
Én a nappali székeimre készítettem huzatot, és direktben a székről vettem le a szabásmintát. Vettem a gyerek papírgurigáját, és körberajzoltam a felületeket.
2010. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Előző vagyok. Ha sok kell, akkor azt én bérelném, mert elég macerás megcsinálni, nem tudod nagyon használni később, és tuti bérelhető. Sok anyag kell, talán hét méter ment rá nekem öt székre, bár három párna is fért mellé.
2010. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, gondoltam utána kiadnám, ezért szeretném megvarrattatni. Hátha nem bonyolult egy varrónőnek.:-)köszi.
2010. máj. 30. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!