Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mivel permetezzem a káposztát?...

Mivel permetezzem a káposztát? Sajnos a használt szerek leperegnek a levelekről.

Figyelt kérdés
Valami apró fehér repkedő rovarok szívogatják a káposzta palántáimat. Beszórtam rovarölővel de nem használ mert lepereg a leveleiről. Mit csináljak mert teljesen lepusztítják a palántákat? Köszönöm.
2010. jún. 9. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nonitot kell keverni a permetléhez és akkor tapad a permet.
2010. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kevés folyékony mosogatószer is ugyanazt a hatást adja, mint a Nonit nevű "nedvesítőszer" - viszont olcsó, és kéznél van.
2010. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nonitot használtam régebben de most nem kapok a boltban. A mosószeres dolog szerintem is beválhat. Kb mennyit tegyek belőle 10 liter vízhez?

2010. jún. 9. 19:34
 4/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, mosogatószer.
2010. jún. 9. 19:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Bőrlevelü növényt ha permetezel,1 evőkanál kristálycukrot,oldj fel és azt öntsd a bekevert permethez.Ez a legjobb tapadás elősegítő,nonit helyett ezt használjuk a kertészetben is ,mert sokkal olcsobb.
2010. jún. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!