Kezdőoldal » Otthon » Kert » Elpusztultak a tűztöviseim....

Elpusztultak a tűztöviseim. Ki merjem ültetni az újakat (amik még egészségesek) a helyükre, vagy elkaphatnak valamit?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, mitől mentek ki (60 db tűztövis!), sajnos már a harmada betegség jeleit mutatta, mikor megkaptam őket. Az alapból betegek vörösödtek, száradtak, de még bírták fél évet, majd még fél év után már az összes rozsdavörösre száradt. Most másik kertészettől rendeltem, és nagyon erős, szép növényeket küldtek, de tanácstalan vagyok, hogy nem pecsételném-e meg a sorsukat. Esetleg valami permettel próbálkozzak megelőzésképpen?

(Nem hiszem, hogy fagy végzett a régiekkel, mert mellettük vannak a Turner-tölgyek, amelyek nem szenvedtek fagykárt, s a közelben Júlia-borbolyák, ill. vadcitromok is épek. Mi lehetett a bajuk...?)


2018. ápr. 11. 09:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!