Kezdőoldal » Otthon » Kert » Maximum 90 ezer forintból...

Maximum 90 ezer forintból milyen fűkaszát vegyek, ami viszonylag erős is, és nem romlik el sokszor?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem Hithachi van már tizen éve. Még sose romlott el. Ez jónak tűnik [link]
2018. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nemrég még a Mccullochra esküdtél.
2018. ápr. 17. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne azt a nevető oroszlánt vedd amit véletlen belinkeltem. Mert egyrészt nem ezt akartam másrészt nem hinném hogy növényevő. Megpróbálom mégegyszer [link]
2018. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem fel volt sorolva pár márka. Azok között volt Mcculloch is. Azért mondtam azok közül azt.
2018. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az 1.8 le szerinted elég erős?
2018. ápr. 17. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Te tudod mire kell. Mekkora és milyen területre. De nyilván nem lehet rossz. Ez már nem hobbi hanem farmer kategória. Bozótvágó kés is jár hozzá ezért nyilván erős gép. Én valamikor egy akác erdő telepítése után vettem az erdő és környéke rendbentartásához. Az egy profi kategóriás. De csak pár kobcentivel nagyobb ennél. Talán 43 köbcentis az enyém. Ez meg majdnem 40 ebből is gondolom nem lehet gyenge.
2018. ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont a késhez nem kell erő, meg ott előny lenne, ha négyütemű lenne, az sokkal jobban tűri a terheletlen járatást kisebb fordulaton, mert ott nem a hengerfej kapja a keletkezett hő 70%-át, hanem nagyjából egyenletes a hőeloszlás, kisebb fordulaton is jól hűti magát. A késhez inkább a szöghajtás, a tengely és a tengelykapcsoló minősége lesz a fő kérdés, mert elkerülhetetlenül beütközöl kövekbe, cserjemaradványokba, vakondtúrásba meg egyenetlenségekbe, ottfelejtett fémhulladékba, ebbe-abba, és nagyon nem mindegy, mit visel el. Nekem egy rossz, 43 köbcentis Einhell is tudott sokat kapni a késtől, ráadásul eléggé nagy fordulaton (mivel kétütemű, és jobb hűtés meg kisebb kokszosodás van a felső fordulattartományban). Persze nem is kapsz 10 alatt szöghajtást hozzá.
2018. ápr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!