Kezdőoldal » Otthon » Kert » 30- 40 cm gazt mivel ajánlott...

30- 40 cm gazt mivel ajánlott vágni?

Figyelt kérdés
Van egy motoros fűkaszám vágótárcsával és damillal rendelkezik. Melyiket használjam?
2018. ápr. 19. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg,amelyikkel könnyebb lesz .
2018. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt is kell tudni,hogy milyen gaz?Fás vagy lágy szárú és ha lágy ,milyen vastag?

Ess neki vmelyikkel,mert én innen nem látom.

2018. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Damil és damil közt is ég és föld a különbség.
2018. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyennel :-)


[link]

2018. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan nagy gaz, egy rendes kasza rendes damillal simán ledarálja. Én ma is pont ezt csináltam.

Ha viszont csak valami 1-1,5 LE-s szöcskeriogatód van, akkor a hozzá való vékony damillal nem fog menni.

Kemény szárú gazt jobban viszi a tárcsa, kérdés, hogy mikor akarod legközelebb vágni. Én azért nem használom, mert tárcsával vágva nem fekszik a földre, és nem rothad el a következő vágásig, aztán beleakad a gép. Damil meg szépen ledarálja, a földre kerül, és elrothad egy hónap alatt.

2018. ápr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!