Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fúrt kútnál 25-ös kpe csővel...

Fúrt kútnál 25-ös kpe csővel 12l/perc a vízhozamom. Pedro szivattyú stb. Tavaly vettük a házat és az öteg aki benne lakott szerintem nem használta. Kompresszorozás nélkül fog nőni a vízhozamom?

Figyelt kérdés
Locsolni akarok vele,de ez elég karesz így,és a drága szivattyút se akarom kinyiffantani a szerencsétlenkedésemmel.

2018. ápr. 20. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez a vizhozam már most is nagyon sok .38-40 l is bőven elegendő.A nagy vízkivétel a kutat is tönkre teheti .

Bocs,hallottál a kompresszorozásról,de valójában nem is tudod ez mit jelent .

2018. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit olvastál,de szerintem 12 liter/perc szerintem harmatgyenge.A kompresszoozást meg csináltam is régen faterral :),de arra gondoltam hogy a szivattyú is esetleg a használat során tisztíthatja a kutat.(kiszedi a koszt stb)
2018. ápr. 20. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet a szivattyú rossz nem?
2018. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most lett felujjítva
2018. ápr. 20. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Valóban sokat olvastam,de ez nem azén hibám,kimaradt egy szó köz .
2018. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyankor kompresszoroznak,amikor nagyon kevés viz van a kútban .Ezt a keveset is kinyomatják,hogy jöjjön a helyére új .Fúrt kútnál az a lényeg,hogy a lefúrt mélységbe legyen a viz adó réteg .
2018. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy egy vödör vizet 60 másodperc alatt töltesz meg a kerti csapnál?
2018. ápr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
van egy kannám 12 l es.1 perc alatt lessz tele.Más motorral is.Nincs hidrofor.
2018. ápr. 21. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!