Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért olyan drágák a Husqvarna...

Miért olyan drágák a Husqvarna termékei?

Figyelt kérdés

Itt gondolok egy fűkaszára vagy lánc fűrészre.


Mert ugye lehet venni fűkaszát és lánc fűrészt is 20-30 K-ért de ebbe a márkába ezek 90-120 K forint. Nekem mindkét gépem van a 20-30 K árkategóriából persze "kínai" de, kiválóan működnek olyan két éve lassan. Azaz én eléggé elvagyok így hidegülve (ha lehet így mondani) az ilyen "Husqvarna" termékeitől például. Mert nem hiszem hogy arányosan vissza adja vagy átadja azt a plusz élményt, ami az árát honorálná. Na ezt szépen le írtam!


Azaz már csak érvek vagy ellenérveket kérnék aki hozzá tud szólni hogy, miért vegyem vagy ne vegyem ha vennék talán valamit. (Mellesleg úgy tudom aki fű kaszával vagy lánc fűrészel dolgozik , van hogy napok hosszát dolgozik vele , gondolom a nagy srtapa bíróság az egyik előnye ami honorálná az árát. )


2018. máj. 10. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt dolgom mindkét kategóriával láncfűrészben.A Husqvarnát csak tankolnom kell négy vagy öt éve. És cserélni a kopó dolgokat lánc , lap és egy cdillagkerék. Másik kínai amit régebben vettem barkácsáruházban minimális használat után széthullott a rázkódástól. Majd elromlott. 15 ezer lett volna a valami membrán a karbira tíz éve. A fűrész 30 volt akkor. Szabájosan széthullott a gép a vibrációtól. Ennyi volt a tapasztalatom kínai fűrésszel. Na persze ha három ágat akar levágni az ember egy évben biztos bírja. Éves tüzelő összevágására vettem én naív. Persze még márkán belül se mindegy milyen célra mekkora gépet használsz. Mert a legkissebb Husqvarnák se fogják bírni az évi 15 köbméter fák összevágását josszú távon mert nem arra valók. Előnye még hogy keveset fogyaszt és gyorsan nehet vele dolgozni. Míg egy kis géppel hat hét napig fűrészeltem most mésfél nap alatt megvan ugyanannyi fa összevágása. Alkatrész és zervízhálózat biztosított.
2018. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked lehet hogy nem fizetődik ki, ha 1x egy héten előveszed. De vannak akik napi 6-8 órában dolgoznak vele, évekig. Én is el vagyok a kínai fűkaszával 5 éve, de ha vállalkoznék, biztos hogy beruháznék egy profi gépre.
2018. máj. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ha körültekintően vásárol az ember és nem ipari célra kell biztos ki lehet fogni használható gépet olcsóbban.
2018. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

El kel dönteni mire ,és mennyit fogom használni.

A jót minden termékben meg kell fizetni

Nagyon sok esetben az olcsó lesz a drága .

2018. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A piacos fűkaszák, bár nem adják le a rájuk írt teljesítményt, de nem is 1 LE-sek. Husqvarnában ilyent nem adnak 120-ért, inkább 150-200 körül.

Piacos gépben is ki lehet fogni sok évig működőt, meg olyat is, ami egy óra után mehet a kukába.


Az ilyen 20-30 E Ft-os kategóriában lévő gépek is kibírják általában, hogy pár évig évi 5 órát dolgozol velük.

Ha csak ennyire kellenek neked, akkor nyugodtan használd a piacos gépeket, nagy baromság lenne 200-ért venni gépet.


Viszont a Husi gépek:

- tartósak, sok évig bírják a napi 8 óra (profi) használatot

- leadják az ígért teljesítményt

- kényelmesek, egész napos munkánál sem rázzák szét a kezed, gerinced.


Igaz, hogy az áruk negyede reklámköltség, de így is ez a legmegbízhatóbb márka jelenleg. (Bár a Stihl is visszakapaszkodik lassan a mélyrepülésből.)

2018. máj. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!