Kezdőoldal » Otthon » Kert » Merev falú medencén lévő...

Merev falú medencén lévő takarófóliával mit csináljak, hogy ne érjen bele a vízbe?

Figyelt kérdés
3,05-ös merev falú, Bestway medencénk van. Mikor letakarom fekete fóliával, állandóan beleér a vízbe. Nem szeretem mert ha piszkos a fólia, leázik a kosz, illetve, ha bármi ráhullik a tetejére (pl. gyümölcs) egyre jobban elsüllyed. Nagyon ki- és ráfeszítem, de így is. Kéne a fólia alá valami csúcsos dolgot tenni, hogy minden lefolyjon ill. guruljon róla. Ti mit tesztek ez ellen?

2018. jún. 11. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyél egy bóját a közepére (vagy többet), az kiemelkedik a vízből.
2018. jún. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy két tábla nikecell. Az nem akar lesüllyedni az atyaúristennek se.
2018. jún. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A lehulló gyümölcs nem nyomná le annyira ezeket, hogy így is a vízbe érjen a takarófólia?
2018. jún. 11. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tisztára mosott - üres - műanyag palackot használok.
2018. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én éveken át kínlódtam ezzel, a korábban felsorolt próbálkozások mind játszottak (sikertelenül), végül feladtam. Beláttam, hogy ez csupán üzlet.
2018. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!