Kezdőoldal » Otthon » Kert » A Vénusz légycsapóm gondozás/l...

A Vénusz légycsapóm gondozás/légycsapói és levelei elkezdtek feketedni. Mit tehetek érte?

Figyelt kérdés
A Vénusz légycsapóm légycsapói és levelei elkezdtek feketedni. A feketedett légycsapókat eltávolítottam. Az elfeketedettben volt légy. Szerintem él, mert hozza a friss légycsapókat, de nem ott ahol elhalt, hanem máshol. Esővízzel öntözöm, mindig nedves, napsütötte helyen van, szinte egész nap süti a nap. Mit tehetek érte, hogyan kell gondozni, mit csináljak, hogy jobban érezze magát nálam?? Előre köszönöm szépen a válaszokat!

2018. jún. 19. 22:19
 1/1 anonim válasza:
Én ioncserélt vizet használtam és rendbe jött. Az esővíztől az enyém majdnem kidöglött. Amúgy én ritkábban locsoltam és nagyon bejött neki. Nedves volt a földje enyhén, de heti 1x párásítottam. Egy idő után kinőtte a helyét is. Sajnos a görényem kinyírta, konkrétan kikapta a földből és elszaldt vele :(
2018. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!