Kezdőoldal » Otthon » Kert » Robotfűnyíróknál általában be...

Robotfűnyíróknál általában be lehet állítani, hogy hol, és milyen sorrendben haladjanak végig a kertben?

Figyelt kérdés
Pl. okostelefonon be tudom állítani, hogy véletlenszerű mozgások helyett hol és milyen sorrendben haladjon végig a kis robot? Pl., hogy egymás melletti vonalakban nyírja a gyepet, vagy hogy először itt haladjon el, majd itt, végül pedig itt?

2018. jún. 26. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:
nem. általában véletlenszerűen mozognak, viszont a bosch nak van olyan ami sorról sorra megy, de azt sem te állítod be úgy tudom
2019. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A válasz azért ennél kissé összetettebb. Nevezhetjük "szabályozott véletlenszerűség"-nek, de erre inkább egy matematikus tudna pontosan válaszolni. A lényeg az, hogy amikor egy határra, vagy akadályhoz ér a készülék, akkor valami matematikai formula alapján számolt szöggel fordul el, és úgy folytatja útját, és ez az egész úgy van kitalálva, hogy rövid időn belül lefedi az egész területet. Nekem van ilyen készülékem, és az 1200 négyzetméteres kertet kéz "műszak" alatt hiánytalanul bejárja. Általában a terület határain elhelyezett (általában tíz) "belépő pont" közül lehet választani, azaz, hogy hol kezdje a következő munkát!
2021. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!