Kezdőoldal » Otthon » Kert » Permetezés közben véletlenül...

Permetezés közben véletlenül a zöldbabra is ment a Ridomil Gold Plus 42,5 WP permetszerből. Mennyi ideig kell várnom most a zöldbab szedésével?

Figyelt kérdés
Véletlenül a zölbabra is ráfújtam, mellette van a paradicsom, azt permeteztem.

2018. júl. 1. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%

Nem kell várnod a szedéssel, csak majd jól mosd meg.

[link]

2018. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
na hát ez érdekes válasz, nem kommentelném.
2018. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
A szedéssel tényleg nem kell várnod, csak meg ne edd (és ne is etesd meg senkivel).
2018. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem sok értelme van birkáktól kérdezni. (Tisztelet a kivételnek.)
2018. júl. 1. 22:25
 5/12 anonim ***** válasza:
32%

A permetszerhez kapott tájékoztatón rajta kell, hogy legyen, de az 1-es hozzászóló belinkelte, ha nincs meg.


Ott a leírásban ki is van emelve:

"

Munkaegészségügyi várakozási idő:

0 nap

"

Szóval jó az elsőnek a válasza.


Elméletileg nem kell vele várni, de én azért 1 hetet simám várnék a szedéssel.

2018. júl. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A munkaegészségügyi várakozási idő nem egyenlő az é.v.i. azaz élelmiszer-egészségügyi várakozási idővel.

Ha ti ezt nézitek a permetszeren, akkor vagy agyon vagytok mérgezve, vagy közötök nincs a permetszerekhez.

Nyilván azért írtam ki a kérdést mert figyelmesen elolvastam a permetszer csomagolásán lévő utasításokat és nem szerepel rajta zöldbab, sem bab, sem hüvelyesek (kivéve a borsó).

Írtam egyenesen szakértőnek.

Aki nem ért hozzá, inkább ne is válaszoljon. És addig megenni sem fogjuk, sem elajándékozni, amíg ki nem derítem hogy lehet-e.

Egy sor babot érint, nem fog földhöz vágni.

Bosszantó, hogy a hozzá nem értő emberek össze-vissza válaszolgathanak. Ennyi időtök van? Panelben?

Reméltem hogy egy szakértő megtalálja a kérdést.

2018. júl. 1. 22:58
 7/12 anonim ***** válasza:
És az élelmezés ügyi várakozás? Ki a hülye?
2018. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A fel😄
2018. júl. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Ennyi retardáltat egy kupacban! Az első belinkelte a frankót, amin ott van az é.v.i. a táblázat szélén, csak kicsit lejjebb kell görgetni az egérrel. Ami mondjuk érdekes, mert a borsónál 30 nap, a paradicsomnál meg csak 7 nap.
2018. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Te is értelmezhetnéd a dolgokat először.

Okoska, azt mindenki látja, frankó pajtásod belinkelte és ügyesen megtaláltad a borsót és a paradicsomot. Köszönöm, pont ez volt a kérdés is... Idióta.

2018. júl. 1. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!