Kezdőoldal » Otthon » Kert » Egy 2000ft os slagot érdemes...

Egy 2000ft os slagot érdemes meg venni, használható?

Figyelt kérdés
Isten igazán néha öntözésre lenne,motor mosásra ilyesmi. Volt anno egy tv shopos nyúlós locsolóm,annak ellenére,hogy itt ott eresztett elég jó kis nyomást lehet elérni vele úgy értem pl mikor a fűnyíró alkáról mostam a füvet olyan nyomásr elő tudtam állítani locsoló fejjel,hogy csak úgy hozta lefelé. Ugyan ezt ki tudnám vitelezni egy ilyen olcsó locsoló csővel?

2018. aug. 2. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak az a lényeg, hogy ne legyen lyukas.

A nyomás nem a tömlőtől, hanem a kúttól függ és nem a tömlő árától, hanem hogy hány colos.

Ha ugyanolyan colos mint az eddigi, akkor ugyanazt fogja produkálni.

2018. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezek az olcsó slagok kis átméröjűek szoktak lenni,nem tudom a tv shopos milyen átméröjűre tud tágul de az is vékony majd utána nézek aztán és meg nézem az olcsó slag paramétereit is.
2018. aug. 2. 12:12
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom ez mennyire igaz


30 - 238 PSI víznyomással működik! (a normál locsolócsövek víznyomása 30-90 PSI)

Ez a tv shopos nyúlós adata.

2018. aug. 2. 12:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennek az olcsó zöldnek az az egyetlen hátránya, hogy - főleg melegben - nehéz húzgálni, mert megtekeredik, és ha többször megtörik, akkor a víznyomás se nyomja ki teljesen, így nyomásesés léphet fel.

1/2-es elég gyorsan így jár, a 3/4-es jobban bírja, de azzal meg még nehezebb lavírozni.

Nekem kertben vannak lerakva 3/4-esek, szóval csak néha odébb kell vinni, de használat során nem mozgatom őket, így sok évig tökéletesek, a legrégibb van már vagy 10 éves, és semmi baja.

Ha amúgy vízmennyiség szempontjából elég az 1/2-es, akkor ruházz be egy csavarodásmentesre, az bírni fogja a mosásra való felhasználást. Akcióban 2500 körül is van már 25 m-es.

2018. aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

# 4


Úgy is van ráírva,hogy csavarodás mentes?

2018. aug. 2. 22:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Leggyakrabban sárga színű, de van kék és más színben is.

Beírod a gugliba, hogy csavarodásmentes tömlő 1/2 (vagy 3/4).

2018. aug. 4. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!