Kezdőoldal » Otthon » Kert » Örököltem kb.300 db raklapot....

Örököltem kb.300 db raklapot. Mit tudok vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Zártkertet örököltem és benne voltak. Nem eurós raklapok hanem sima egyutas raklapok, rossz állapotban vannak. Voltam egy raklaposnál, ő 100 ft-ért veszi meg a hibátlan raklapokat, de szinte mindegyik rossz itt. Hirdettem hogy ingyen elvihető, volt pár érdeklődő de senki vitte el fél év alatt. Megkérdeztem hogy mennyibe kerülne konténerbe dobni, kész horror ára van a hulladékkonténereknek. Voltam lakossági hulladéklerakóban, ott 5öt darabot engedtek kidobni és havonta lehet újabb 5-öt, nekem meg már kéne a zártkert, mert a 80%-át elfoglalják a raklapok.
2018. aug. 6. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Ingyen tüzelőkènt esetleg valaki nem vinnè el?
2018. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Hirdesd meg ingyen elvihető tüzelőnek, úgy szerintem elöbb elviszik. Internett (jófogás,facebook) mellett célszerű lenne a helyi hirdetőben is meghírdetni.
2018. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy rossz állapotban vannak?

Lakber. üzletekben csillagászati összegekért lehet kapni raklapot.

2018. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Raklapból szoktak magaságyás keretet kialakítani, ami kertészkedésnél kifejezetten előnyös. Hasonlóképpen felhasználható komposztkeretnek is. Aztán, ha így a faanyag szépen elhasználódik, utána már csak a szögeket kell összeszedni az elkorhadt fatörmelékből.
2018. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Felénk azonnal elvinnék tüzelőnek. Még össze is verekednének érte.
2018. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ki tudod hordani az utcára?

Írd rá, hogy 30 000 Ft, másnapra ellopják.:)

2018. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Add nekem.

Hol vannak?

2018. aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy nem vitték el, hol hirdetted?

Felénk is 1 napon belül elvinnék. Esetleg valami megközelíthetetlen helyen van a zártkert?

2018. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!