Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az normális, ha valaki fűnyírá...

Az normális, ha valaki fűnyírás előtt direkt nem szedi össze a kutyaszart, mert mondván a gép úgyis összedarálja?

Figyelt kérdés
igénytelenség, vagy tényleg megoldják egyes gépek ezt?

2018. szept. 11. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Hát azért egy jó nagy pépes kupaccal szép dolgokat tud tenni egy propeller :D Meg hát a gyűjtőkosárból is csapódik ki bőven a cucc, meg ott marad a földön a szétkent kutyaszar. Ha pedig nagyon tele a tartály, akkor kézzel kell megkezdeni. Én nem tartom jó ötletnek a módszert, vagy az én fűnyíróm nem alkalmas erre :D
2018. szept. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
keményet székelnek
2018. szept. 11. 16:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha fűnyirótraktorral nyir, akkor teljesen rendben van.
2018. szept. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem, sima benzinessel
2018. szept. 11. 16:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Kiszáradt cuccon éppen lehet, hogy átmegyek (ami szinte porlik), ha olyan kedvem van, de azért egy nagyobb testű kutya friss ürüléke eléggé kenhető tapasztalatom szerint. Az meg nem olyan szép a pengén, persze a további fű letörli. Hát szerintem gusztus kérdése, a gépnek biztos nem lesz baja...
2018. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Hát akkor rám mondhatod hogy igénytelen vagyok, de én nem fogom a hatalmas kertet körbe szaladgálni , hogy hova sz@ t a kutya.


Simán attóllom rajta, és minden fűnyírás után leslagozom a fűnyírót is meg a fűgyüjtőt is.

2018. szept. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
A 6 ossal értek egyet. 1 fűnyírónak akkora fordulata van,úgy szét csapja ,mint a sz*rt.legyen az bármilyen állagú .
2018. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Összeszedem a kutyaxart. Nem darálom be a fűnyíróval. Nagy az udvar,de egy bizonyos rėszėre van szoktatva a kutya. Azaz nem xarik össze vissza.
2018. szept. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én nem a gépet féltem hanem azt hogy a fű tiszta szar lesz
2018. szept. 12. 12:17
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

Aki azt írta, hogy szétcsapja, vagy ottmarad a fele, annak vagy kutyája nincs, vagy fűnyírója.

3 nagy kutyánk van, füvet nem nyírsz minden nap, a szr meg nem marad friss napokig.

Úgy eltünteti, mintha ott se lett volna.

De tényleg, semmi nyoma.

Ezt összegereblyézni, vagy kézzel összeszedni nem kevés munka lenne.


Valamelyik nap vettem észre, hogy elkezdett potyogni a dió. Viszont a diófalevelek fele is lehullott már, így nehéz megtalálni a földön a diót. Na, goondoltam, lehet gereblyézni, nem voltam túl boldog. Lassú, nem szeretem csinálni. De két húzás után leesett, hogy hülyeséget csinálok. Elővettem a fűnyírót, 10 perc alatt bedaráltam az összes levelet a fa alatt. Most látszik, hova hullik a dió, pedig füvet nyírni már nem kell, de lám, a fűnyíró erre is jó.


Azért ne legyünk már ennyire funkcionális analfabéták. Ez elektromos vagy benzines meghajtású késsel való darálás, épp erre van kitalálva, hogy a természetes anyagokat szétkapja. Nem a téli tüzelőt, vagy vasbetont akarunk vele darálni, de a kutyaszr meg a falevél nem árt meg neki.

Most benzinesem van, mert nagy a kert, nem kínlódok már a kábellel. De amíg elektromos volt, addig is így csináltuk, hülyék lettünk volna 3x dolgozni.

2018. szept. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!