Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kínai láncfűrészem miért áll...

Kínai láncfűrészem miért áll le magas fordulat után?

Figyelt kérdés
Hello! Segítsetek! Kínai láncfűrészem eddig jól dolgozott. A problémám, hogy indul, fel is pörög rendesen, de levágok egy-két darab vastagabb fát és leáll és csak gázadással indul.Érdekes, hogy vékony fa után nem áll le, csak ha sokáig tartom a gázt. Gyújtás-t cseréltem, karburátort pucoltam, gyertyát is cseréltem és ugyanaz a gond. És nagyon felmelegszik. Ha csak felpörgetem nem áll le, de ha tartom magas fordulaton, akkor kB fél perc után leáll.2 éves kB 20-30méter fát vágtam össze vele. Mi lehet a baja?
2018. okt. 24. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán szakemberi ötlet, de amikor csinálja, próbáld ki, hogy meglazítod a benzintank sapkáját, és úgy húzod a gázt. Ha ilyen módon nem áll le, akkor el van dugulva a tanksapka szellőzője.
2018. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom!
2018. okt. 25. 14:46
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem oldotta meg. De miután leáll, ha megszivatom párszor akkor beindult és megy szépen alapjáraton. Szivatás nélkül csak ha gázt húzok akkor indul. Lehet megint meg kellene nézni a karburátort?
2018. okt. 27. 12:56
 4/4 anonim ***** válasza:
H csavaron tekerj kifelé picit ,ha még mindíg leáll megint
2020. febr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!