Kezdőoldal » Otthon » Kert » Cseresznye facsemetét készülök...

Adathor kérdése:

Cseresznye facsemetét készülök venni. Csak félek, hogy nem fér el majd a kocsiban. Le lehet vágom, metszenem belőle, hogy pont beférjen?

Figyelt kérdés

Vagy metszeni csak tavasszal szabad?

Ártanék neki ha most lemetszenék belőle ?



#fa #metszés #facsemete #csereszenye
2018. nov. 5. 06:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Be fog az férni, nyugi.
2018. nov. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fér el. kidugod a végét a jobb első ablakon és viheted.
2018. nov. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1,5m esek a csemetėk, de nagyon nagyon maxba is 2.
2018. nov. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Be fog férni.
2018. nov. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy icipici autód van, akkor elhajtod a vesszőket.
2018. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pici Yarisom van és nagyon ritka, hogy ne férjen bele egy fa (egyszer volt valami gigászi, abból vágtak egy kicsit), elég sok csemetét vettem eddig, elég erőseket, de a műszerfalat simogatva beférnek.

Most szombaton egy szép erős konténeres cseresznyefát vettem, mondjuk extrém magas nem volt, de azért a legnagyobbat választottam, simán befért, kitöltötte a helyet, az igaz.

2018. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A növényeknek (akárcsak az embernek) sokkot okoz az átültetés (elhurcolkodás). Ha még le akarsz belőle vágni, újabb sokk éri, DE KIHEVERI, csak idő kell neki.

Mi lenne, ha az autó tetején szállítanád? Arra viszont ügyelj, hogy fagyos időben vagy e körüli időben a levegő áramlása miatt, a gyökereit csomagold be, mert megfáznak!

2018. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!