Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fűkaszába, fűnyíróba milyen...

Fűkaszába, fűnyíróba milyen olaj kell?

Figyelt kérdés
Nem a benzinhez adagolható olajra gondolok, hanem az olajtartályba. Bármilyen motorolajat beletölthetek?
2010. jún. 26. 15:35
 1/5 anonim válasza:
Attól függ, hogy 2 ütemü vagy 4 ütemü. Külön olajzásos-e vagy nem, ha külön olajzásos akkor fűnyíró alajat, ha keverék kell bele akkor keveréket rakj bele.
2010. jún. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, de nekem még ettől is szájbarágósabb tanácsra van szükségem :-)

A fűnyíróm 4 ütemű, a fűkasza 2. A fűnyírónak van külön olajtartálya. A fűkaszának talán nincs is, mert a benzinhez kevert olajat használja? Bocs az értetlenkedésért, mentségemül szolgáljon, hogy nő vagyok :-)

2010. jún. 26. 16:18
 3/5 anonim válasza:

Akkor a fűnyíróba fűnyíró olajat tegyél, a fűkaszához megbiztos van valami papír amin rajt van hogy hányas keveréket rakj bele:) De miért nem villanymotoros fűnyírót vettél?:D az első voltam

Üdv

2010. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Én villanymotorost akartam, de ahol igazán használni kell, az a háztól (és áramforrástól) kb. 60-70 méterre van, a megkérdezettek azt mondták, hogy ha ilyen hosszú kábelen jön az áram, akkor sokat veszít a teljesítményéből. Másrészt pedig a benzinesek hosszabb élettartamúak. Kapálógépből mégis elektromosat fogok...
2010. jún. 26. 17:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


/GARDEN 4T/ezt keresd! Bármelyik MOL kúton megvásárolhatod. Pontosan 6 dl, ami mehet bele mind egyszerre.

De a füvet nem vágom le helyetted!!:-))

2010. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!