Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van egy robi 55 kapalo gepem...

Csak sanyiii kérdése:

Van egy robi 55 kapalo gepem meg lett furva kapott uj dugattyut csapszeget stb. de megsem indul be . Szikra van anyagot kap" ha be ontok a hengerbe kis benzint gyertya vissza rantas es elroffen de azon kivul semmi mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

#Kapalo
2019. jan. 18. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyújtás ha jó és erős az egy pont, megfelelő időben is adja két pont.

Tegyél bele új, vagy száraz gyertyát, ha szépen benzines lesz akkor kap üzemanyagot vsznű ahogy kell.

Ha gyenge a kompresszió benne, tudom most lett generálozva de.. szval attól be kell hogy induljon, azaz, vagy elektromos, vagy benzines baj lehet.

És mivel járatós, 20-as benzinnel koptasd majd be.

2019. jan. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mindentudó99 ***** válasza:
A légszűrő is koszos lehet. Vedd le próbáld úgy. Vegyék új gyertyát. Ha nyg van akkor gyujtás baja lehet.
2019. jan. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
A túl olajos benzin is oka lehet,ne ess át a ló túloldalára .Próbáld teljes gázon inditani,lehet hogy már túl is szívta magát .
2019. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem...DE! Kétütemű ez? Ugye karterban sűrít? --> A szinneringek rendben vannak?
2019. jan. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=2K5PNBIcWQI

Ezt csak úgy küldöm :) anno sok videójukat megnéztem, aki a videó elején van sajna már nem él :( és ez 2T motor.

2019. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kukába kell kidobni a szemét az ideális hely neki én nem játszanék vele
2019. márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!