Kezdőoldal » Otthon » Kert » Teraszra milyen virágmagot...

Teraszra milyen virágmagot érdemes venni, amit egyszerû kezelni és ha most elültetem tavaszra/nyárra virágozni fog?

Figyelt kérdés
Most költöztem teraszos lakásba, soha nem vetettem még virágmagot, így olyat szeretnék amit csak beföldelek és locsolgatok, majd szépen kikel. Van ilyen?
2019. febr. 17. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyant akarsz amivel a VALÓSÁGBAN sem lesz több gondod, a locsoláson kívül, akkor szórd sűrün telibe büdöske maggal.
2019. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Milyen fekvésú? Mennyire napos? Mennyi napfény éri és mikor? Stb... Nem mindegy. Vannak növények, amik nem bírják a tűző napfényt, vannak amik meg azt szeretik. Van amelyiknek kevés vízre van szüksége, van amelyik nem bírja a szárazságot.

Nézz utána, hogy neked milyen jó oda ahova ültetni akarsz.

2019. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sarkantyúka. Áprilisban elveted, locsolod, néha táp. Napos helyen sok virágot hoz, árnyékban inkább a lombja nő. Van alacsony, normál és futó változata, sárga, narancssárga vagy piros szìnű.
2019. febr. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!