Kezdőoldal » Otthon » Kert » Benzin motoros fűnyíró vásárlá...

Benzin motoros fűnyíró vásárlása előtt állok és azon gondolkozok melyik lenne a legjobb választás? Makita, hecth, mtd

Figyelt kérdés
2019. márc. 13. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az AL-KO-t tudom ajánlani. Sajna 3 éve vettem egy McCulloch-ot, amivel állandóan csak a baj volt. Sufniszerelő mondta, hogy már nem lehet mit adni a nagy márkák minőségére sem. Ő ajánlotta ezt a márkát, illetve még csak nem is ezt a márkát, hanem az Aldi üzletlánc saját márkás fűnyíróját.

Azt az AL-KO gyártja, csak az aldi saját márkás logójával van ellátva, és 3 év garanciás.

Na én egy ilyent vettem. Igaz, hogy 90 ezer volt, de még az sem okozott neki gondot, hogy befejeztem a fűnyírást, és minden nélkül letettem, másfél hónap (!) múlva első rántásra beindult, és a 40-60 cm-es füvet ledaráltam vele!

Szuper járgány!

2019. márc. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lemaradt. Erről van szó!

[link]

2019. márc. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Makitát az mtd gyártja Nemesvámoson. A hecht kínai. Akár csak a legtöbb al-co. Amelyik nem kínai az meg szintén nemesvámosi.

Sokan szidják az mtd-t. Persze. Egyedül több porzékát afnak rl mint a többi együtt véve.

Az mtd-t nehéz megkerülni.

Ace, Agria, Agway, BavariaTrac, Benassi, Blue Grass, Bolens, Brill, Bullcraft, Celebration, Cenex, Central Park, Club, CMI, Co-op, Coast to Coast, Craftsman, Dayton, EagleStar, Eden Park, EDTEFlor, Estate, EuroTrac, Farm King, Fair Way, Fleurelle, Flora, Florica, Floride, Forest, Gardol, GardenWay, Gold Series, Golf, Gutbrod, Grand, Granja, Hako, Hayter, Hechinger, Huskee, HWI, Iseki, JCPenney, Landmark, Lawn Chief, Lawnflite, Mark, Master, Massey Ferguson, Mastercraft, Mastercut, Merex, Motec, MotoStandard, MPP, Mr. Bricolage, MTD, Novotrac, Oleo-Mac, PowerKraft, Raiffeisentrac, Ranch King, Rasentrac, Remington, Sentar, ServiStar, Stiga, Stadium, Statesman, Task Force, Texas, Topflite, Toro, Tromeca, Turf King, Uniropa, Univert, Val Garden, VarioVerts, Troy-Bilt, Ventzki, Victa, Viking, Wards, Wizard, White Outdoor, Wolf Garten, Yard Machines, Yard-Man. Mind mtd tulajdonú márkanév.

2019. márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!