Kezdőoldal » Otthon » Kert » Érdemes nekiállnom ma betápozn...

Érdemes nekiállnom ma betápozni a füvet?

Figyelt kérdés
Megnéztem az időjárás előrejelzést, és azt írták, hogy jövőhét szombatig nem igazán lesz eső. Ha reggel és este is alaposan meglocsolom, akkor nem fog kiégni? Nem teteszem tönkre?
2010. júl. 4. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen erős táp. én is eső előtt (vagy esőben) szoktam. De, ha jól belocsolod, és hamar oldódó, akkor nem lesz baj. Persze, mindig locsold, ne csak tápozás után.
2010. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, én is azt gondolom, hogy nem kell, inkább locsolom reggel este, aztán ha lesz eső, betápozom. Nem tudom, mennyire erős a tápom, Terra San, talán ez mond neked valamit.
2010. júl. 5. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy nem lenne jó,hogy feloldod???

Megméred,hány nm-re elég 1 locsoló víz.

Aztán beleméred a nm-re való tápot.

Ha feloldódott-szétlocsolod!?

2010. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, érdekes feltevés, utánajárok, hogy lehet-e ilyet. És hogy locsolom szét? Mert én csapról locsolok. Köszi!
2010. júl. 5. 15:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én egy olcsó granulátumot használok, nekem bevált. Nagyon nő tőle a fű. Feloldani locsoló kannában tudod, de elég körülményes. Nem látod, hová öntöttél már, plusz, ha nagy terület, elég fárasztó.
2010. júl. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!