Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen zöldséget tudom ezek...

Milyen zöldséget tudom ezek előtt ültetni?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon pici rész, ahol van 3 sor paradicsom, 3 sor új-zélandi spenót és 3 sor tépősaláta, ami áprilisban van elvetve. Olyan zöldség kellene, ami áprilisra már eltűnik onnan, mint pl a fejes saláta fólia alagútban. Van más ilyen is?

(Nagyon kezdő vagyok)


2019. ápr. 27. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Retek. (Ester)

Rövid a tenyészideje (31-34 nap) a vetés után 2-3 héttel a sorok közé már vetheted a salátát, vagy a másik retket.

2019. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fóliaalagútban a zöldhagyma, már szabadban is 10 napja szedjük. Mondjuk, abból nem sokat esznek az emberek, nem sok hely kell neki.

Nyilván ne ilyen fél cm átmérőjű dughagymát használj, hanem 2 cm felettieket, túlságosan nagy nem létezik. A lényeg, hogy csak ki kelljen hajtania a saját anyagából, fejlődni ne sokat kelljen. Ha rendes étkezési méretű vöröshagymát használsz, az fóliaalagútban április elejére szedhető, egy nagy hagymából akár 8-10 szál zöldhagyma is lehet.

2019. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!