Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mcculloch fűkasza a jobb,...

Mcculloch fűkasza a jobb, vafy a Hecht? Maximum 60 ig tudok elmenni.

Figyelt kérdés
2019. júl. 6. 12:58
 1/10 mindentudó99 ***** válasza:
Mcculloch megbízható márka szerintem. Benzines sövényvágóm és fűnyíróm van ilyen. Mindkettő nagyon jó. A másik márkát nem ismerem.
2019. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem csak a márkanevet kell nézni, meg azt, hogy a kereskedő fűkaszának nevezi-e a szegélynyírót. A lóerő szabja meg, hogy mire tudod használni.

A McCulloch egyértelműen jobb, de ennyivel drágább is ugyanaz belőle. 60 alatt gyakorlatilag csak szegélynyírót kapsz. Ha erre kell, vagy a ház előtti árok karbantartására, akkor oké.

Hecht-ből 60-ért már kapsz olyat, amivel 500 m2-t is nyugodtan le tudsz nyírni, vagy ha gyakran vágod, és nem engeded nagyon megnőni, akkor 1000-t is.

Ha komolyabb területre, komolyabb munkákra kell gép, akkor tegyél még a 60-hoz.

2019. júl. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mennyit?
2019. júl. 6. 17:11
 4/10 anonim ***** válasza:
2-es, ezek szerint, te úgy gondolod a Fuxtec FX-PS152 is csak egy szegélynyíró? De a kérdés fennáll a nála olcsóbb FX-MS152-nél is. Ha a lovak szabják meg, akkor 3 lovas mindkettő.
2019. júl. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3

Attól függ, mire akarod használni.

Azt vártam volna, hogy leírod, mekkora terület akarsz vágni, milyen gyakran akarod vágni (azaz mennyire engeded megerősödni), és ott milyen jellegű a növényzet (sima gyep, tarackos, vagy gazos, bozótos). Ez alapján tudnánk itt ajánlani valamit, vagy legalább azt ajánlanánk, hogy azt ne vedd meg.


#4

Gyakorlatilag nem értem, hogy mit kérdezel tőlem, és miért.

Arra utaltam, hogy nézd meg pl. ezt:

[link]

A kereskedő nagy teljesítményű fűkaszának nevezi, de a gyakorlatban ez a kicsi teljesítménye miatt legfeljebb szegélynyírásra alkalmas. Tudom, anno én is megvettem egy 1 LE-s drága gépet, és kínoztam két évig, aztán megvettem egy erős piacos kínait, és a kicsit utána már csak akkor vettem elő, amikor lemostam és eladtam egy baleknek, aki elhitte, hogy az 1 LE-s gép az tényleg fűkasza.

2019. júl. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom ha visszaolvasod önmagad, megérted mit kérdeztem tőled!


De akkor, hogy kiemeljem mi késztetett arra, hogy feltegyem ezt a kérdést számodra.

"60 alatt gyakorlatilag csak szegélynyírót kapsz"

2019. júl. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Molyolo ***** válasza:

Mcculloch nekem megbízhatóság alapján 5 csillag.

Bár nekem B26PS szegélynyíróm volt.

5 évesen egy rugót+kapcsolót cseréltem benne 3000-ért.

Múlt héten adtam el kérdeztem az új gazdit hogy tetszik azt mondta príma pöccre indult keveset fogyaszt.

60 körül ezt kapod ebből a márkából. [link]

2019. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6

Olvasd el az előző mondatot.

Tagolva van a hsz-om, ez az egész bekezdés a McCulloch-ról szól. A következő meg a Hecht-ről.

2019. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A Mcculloch fényévekkel jobb. Úgy tudom hogy a husqvarna leányvállalata a gyártó.

Nekem láncfűrész van ilyen 2004-es és azóta nem kellett hozzá nyúlni javítani. És nem csörög a motor még mindig.

2019. júl. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Mcculloch a Husqvarna leányvállalatának terméke. Ekképpen megbízható kis gép. Mindazonáltal a Fuxtec is meggondolandó.
2019. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!