Kezdőoldal » Otthon » Kert » Jól láthattam a kertemben,...

Jól láthattam a kertemben, hogy van olyan szőlőfajta, aminek a vesszőjén (jellemzően leágazásoknál) 1,5 - 2.5 cm-es hegyes tövis van?

Figyelt kérdés
Eddig (14 évig) ilyet még nem tapasztaltam..bár, elvileg kellett hogy legyen, ha most van....én magam sem értem..
2019. júl. 22. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Képről talán hozzá lehetne szólni .
2019. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké, holnap készítek!! - Köszi...
2019. júl. 22. 22:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon kíváncsi vagyok rá.
2019. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Teszek majd fel fotót, de, azt hiszem, közben lett ötletem. Szerintem a régebbi kapaszkodó kacsok maradványai.(amiket vagy én vagdostam, vagy szaggattam le - és maradtak azok a kis néhány centis részek a esszőkön)..ha igen, akkor viszont az érdekes, hogy tűhegyesek. Hát, úgy látszik, ezek ilyenek...talán úgy szárad el a kis rudacskák vége, hogy hegyes lesz ezáltel (??)
2019. júl. 23. 12:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez is megnyugtató. Bár érdekes mutáció lett volna, ha lehetne annak nevezni.:)
2019. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van már fotó, majd feltöltöm a gépre, és a netre
2019. júl. 23. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!