Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Apámnak szeretnék csinálni...

Apámnak szeretnék csinálni "szerszámos szekrényt", viszont nem tudom, pontosan hol kezdjem?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy ha már támogattak engem, csinálnék neki egy szerszámos asztalt. Van neki egy satupadja meg pár szekrény meg ilyen virágtartós dolog kitéve és ott tartja a szerszámait, a csavarokat, szövegeket, stb, és beugrott hogy ezzel lepném meg.

Eleinte valamilyen fában gondolkodtam, hogy egy fémvázra fognám rá a falapokat, síneket, stb, viszont a garázsban és/vagy az udvaron valószinüleg megenné a fene a fát a fazabáló kis dögök miatt, így kellene valami amivel lefedhetem, nem megy szét pár hónap alatt, vagy akár egy teljesen más anyaggal dolgozni. A napokban kellett hegeszteni, és még maradt egy csomó pálca így ez sem jelentene problémát. Van flex is, fúró, meg a jóisten tudja mi, szóval ezzel nem lenne baj, csak az anyag kiválasztásában kérnék segítséget, és az egyéb ilyen lakkozós/olajozós/fedőréteges dolgokban (ezutóbbihoz már végképp nem értek :D ). Kicsit össze-vissza lett, de remélem azért érthető.


Konkrét elképzelés:

105cm széles

195 ~200cm magas

3 fiókos (2 vízszintes 1 függőleges(ezutóbbi akasztóval, lyukakkal, ahova a csavarhúzók mehetnének))

+1 polc bele elég is lenne szerintem.

A belső baloldalon lenne a függőleges fiók, a jobboldalon pedig egy 6-os hosszabbító lenne feltéve.


Szerintem így kivitelezhető lenne, meg nem is nézne ki rosszul. Maradt egy kevés a félretett pénzemből ami kb 220e jelenleg, szóval ezt már lehet bele is forgatnám ebbe.


2019. júl. 25. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Dexion-salgó elemekből vennék egy polcot és belemezelném.
2019. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!