Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen bútorokat ajánlotok?

Milyen bútorokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nemsokára el fogok költözni, a bútorokat az IKEA-bol szeretném, de nem tudom milyen bútorok legyenek.


A keret 275 000 Forint.



Kellenek:


Ágy

Tároló (szekrény, fiókos, mind1)

Íróasztal

Szék az asztalhoz

Ágynemű (paplan, párna, ágyneműhuzat)

Szőnyeg

Kb.ennyi.



2019. aug. 30. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Menj be valamelyik IKEA-ba (nem olcsóan adják a portékájukat, de olyan nagyszerű megoldásaik vannak a térkihasználásra, hogy csak álmélkodni lehet rajta)!
2019. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is menj be és nézelődj. Vannak kifejezetten olcsó bútorok is. Az ikea határozott előnye, hogy még ezek többségéről sem rí le, hogy olcsó röcöge vacak. A felsoroltakból szerintem az ágy necces lesz, hogy belefér-e a keretbe matracostól. Ezt lehet inkább jófogáson keresgélném, szekrénnyel együtt. Vadi újnak kinéző bútorokat lehet venni sokszor potompénzért.
2019. aug. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!