Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ti is apránként vettétek meg...

Ti is apránként vettétek meg a bútorokat a szobátokba?

Figyelt kérdés

Pl a szekrénysort, az ágyat, lámpát tv-t meg mindent amit szeretettek volna megvenni.

Főleg 20-on éves fiatalokhoz szól a kérdésem akik otthon laknak vagy már elköltöztek.


2019. jan. 5. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Igen, apránként vettük meg. 2 éve lakom albérletben párommal. Mikor beköltöztünk, nem volt mosogép, első nap vettünk is újonan. Aztán a hűtő elronlott, azt is vettünk újonan. Majd tovább költöztünk. Szerencsére vihettük ezt a két gépet. Aztán itt volt ágy, de régi, kényelmetlen, így elôször matracot vettünk aztán következő hónapban 2komódot és ágykeretet, ruhaállványt.
2019. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

1,5 éve fejleszgetem a barlangomat 😀

Egy időre abbahagytam mert költözés volt tervben, de már majdnem megvagyok vele.

2019. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Persze, nem is lenne pénzem egyben megvenni egy egész lakásnyi, de akár egy szobányi bútort sem. Szerencsére sok segítséget kaptam, például a nappaliba a szekrény a nagybátyáméktól jött, a konyhabútort, az ágyat, a hűtőt és a mosógépet meg a lakással együtt kaptam. Asztalt, székeket, kanapét, stb. én vettem apránként. Aztán most szépen gyűjtögetek, hogy felújíthassam a lakás berendezését a saját ízlésem szerint. Hosszú távú terv, de remélem meg fogja érni.
2019. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem előbb volt meg a lakás, kb. 1 évig még nem laktam benne. A nagyja bútort részletekben vettem ez alatt az egy év alatt. Így a szőnyeg, ágy, szekrény, háztartási gépek nagyjából már megvoltak, mire beköltöztem. Kisebb dolgokat utána vettem(lakástextil, lámpák, fürdőszoba szekrény, konyhai dolgok jó része, képek a falra, dísztárgyak, ilyesmik), azokat is apránként. Ebben a pénz mellett az is benne volt, hogy nagyon élveztem a berendezést, és sokáig akartam vele foglalkozni. Meg az is, hogy nem mindenből találtam egyből olyat, amilyet szerettem volna.
2019. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kb. a felét (a nagyobb, fontosabb darabokat) egyben vettem, és 1-2 évvel később nem is volt gond még "bővíteni", de idén (5 évvel később) már alig kaptam olyan kisbútort, ami illik a többihez. Arról nem is beszélve, hogy amikor 1 bútort kellett utólag hazaszállíttatni (nem lapraszerelt), azt nagy "pazarlásnak" éreztem:( Mondjuk volt egy kis félretett pénzem, az ágyat a szüleim fizették ki, a kanapé meg már megvolt. Úgyhogy amit egyben vettem: 1 ruhásszekrény, 2 magas polcos szekrény, 1 nagy térelválasztó, 2 alacsony könyvespolc, 1 asztalka. Azóta még vettem hozzá vagy 10 darabot, de egy nagy polcos szekrény kivételével mind kisbútor, főleg könyvespolcok. Lámpát, szőnyeget, függönyt, tárolókat meg ilyesmit persze, apránként.
2019. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Munkahelyről sikerült elhoznom 1-2 jó cuccot. Kallax polc, lecsavarozható lábú irodai asztal, szék. Azok voltak a "kezdő csomag".


Új kicsi szobámnál azt határoztam el, hogy minden hónapban kicsit csinosítom. Pár ezer forint ráköltéssel. Vettem egy olcsó gardróbot, IKEA Breim. Meg apróságokat, mint tároló dobozok, amik illenek a szekrényembe. Ágyba való tároló, akasztók, fogasok.


Most egy kicsit nagyobb kiadásban gondolkozom, ugyanis az ágy elég ócska és kényelmetlen, azt szeretném lecserélni szintén Ikeá-s ágyra. Kicsit drágább beruházás, viszont az összképen is javítana, kihúzható is, tároló fiókok is vannak benne.

2019. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!