Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Új mosógép, tűzhely csomagolás...

Új mosógép, tűzhely csomagolását valóban meg kell őrizni amíg tart a garancia?

Figyelt kérdés

2019. szept. 14. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
7%

Igen, elég sok gyártó csak így fogadja el.


Például és samsung tv-nél jártam így, hogy már nem volt meg az eredeti doboza, ezért nem javították meg garanciálisan.

2019. szept. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Tudtommal nem. Ha berendezel egy lakást éljél egy dobozhalomban? Évekig? Még ha össze is hajtod elfoglal egy csomó helyet.
2019. szept. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Igen , lapra hajtva mellé a habfólia nikecell blokkok . De gaztűzhely nem romlik el évekig meg ha tisztítva van ami szet esik pl mágneskapcsoló az meg 5 év fellett ....
2019. szept. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Ilyen nincsen, és teljesen jogtalan. Itt is benne van.

[link]

2019. szept. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nekem hoztak háztartási gépeket, mindegyik szállító azt mondta, hogy 3 napig őrizzem meg a csomagolást (addig kiderül, ha van valami gond vele).
2019. szept. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Életemben még egyetlen jótállási papíron sem láttam a feltételek között leírva, hogy a csomagolást is meg kell tartani és mellékelni a reklamált áruhoz.

Az megtörtént velem is, hogy három napi megőrzést ajánlottak (de nem köteleztek rá).

2019. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem. A 3 napos cseregaranciához kell a csomagolás. A 4. napon kidobhatod.
2019. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!