Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tesco vásárlásnál +2 év...

Tesco vásárlásnál +2 év garancia érvényesítése HOGYAN?

Figyelt kérdés
Anyám mosógépet vásárolt. Tesco-ban 2 év garanciát kapott, azt mondták, az interneten regisztrálhat +2 évért. De ennyi. Semmi cím, se semmi. Most mégis hova kellene regisztrálni, miért, hogy ??? Az ideg megesz, hogy semmit nem írtak le.. mégis honnan tudjam (pláne anyám) hogy hol kell csinálni és mit?

2015. nov. 4. 18:51
 1/9 A kérdező kommentje:

a tesco-s újságban is írják, hogy "2+2 év garancia (a második két év internetes regisztráció köteles)

oké... de hol regisztráljak, hova, milyen névvel, stb.. ?? légyszi segítsetek

2015. nov. 4. 18:53
 2/9 anonim ***** válasza:
Ki bír az a mosógép 4 évet.Majd csak utána építi le magát .
2015. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán a gép gyártójának a honlapján.
2015. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rámentem a gyártó (Whirlpool) honlapjára. Kér gyáriszámot, Modellszámot, Bizonylat sorszámot. Ezeket akkor lehet ugye amikor megvan a gép maga. Viszont elméletileg azt mondták a Tescoban, hogy 3 napon belül kell regisztrálni. Viszont a mosógépet november 17.-ig hozhatják bármikor. Most akkor mi az igazság?
2015. nov. 4. 19:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt,hogy az átvételtől számított x napon belül.

(no para)

2015. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán felhívhatnád őket...
2015. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Akkor ráér még, szerintem a héten nem is hozzák már. Köszi még egyszer azoknak, akik segítettek, még soha sem csináltam ilyet. Ahhoz szoktam, hogy a helyszínen + pénzért +pár év garit lehet kötni írásban.
2015. nov. 4. 19:46
 8/9 anonim ***** válasza:

nem biztos az, hogy kibír 4 évet, ilyesmire nem szabad mérget venni.


a vásárlástól számított 3 napon belül.

mégis mihez számoltad a 3 napot, hogy annyira sietsz?

ahhoz, hogy te kinézted a boltban? vagy hogy szóban érdeklődtél róla?

vagy a gyártástól?

garanciá csak onnantól érvényesíthetsz, hogy a tied a készülék, tehát MEGVETTED.


mi a t-mobile-nál vettünk egy Samsung tabletet. annál is megvolt ez a lehetőség. Samsung honlap, bekért mindenféle számot, a végén pedig kiírta, hogy nem tudja beazonosítani, nem ismeri fel. hát ennyit erről.

2015. nov. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A vásárlástól számítottam a 3 napot :) Anyám tegnap előtt délelőtt vette. De mivel ugye elhozni nem tudta, ezért 10 napon belül szállítják házhoz.. de már fizetett, így gyakorlatilag már meg lett vásárolva, tehát már a miénk a gép. Ezért paráztam be a garancia miatt. Előző mosógép is ilyen volt, 12 évig bírta kb. Csak bírja majd ez is legalább a feléig.
2015. nov. 5. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!