Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ki milyen típusú ágyat ajánlan...

Ki milyen típusú ágyat ajánlana ami nagyon kényelmes? Bonell rugós, vagy inkább szivacsos? Kárpitos, vagy inkább külön vegyek keretet és abba vml szivacsot?

Figyelt kérdés

2019. okt. 7. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak a szivacsot szeretem, a rugósat egyáltalán nem.
2019. okt. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyet nem lehet ajánlani, mert mindenkinek más jön be. El kell menni egy szaküzletbe és kipróbálni mindegyiket.

Szerintem az ágykeret praktikusabb mert külön lehet cserélni benne a rácsot és a matracot. A kárpitosnál ehhez már szakember kell.

2019. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is inkább a szivacsot kedvelem. De ez egyén függő, és nem utolsó sorban ott van a keménység is, kinek mi jön be.

A külön ágykeret jobb, mert matracot cserélni is kell idővel, és így praktikusabb, ráadásul próba után olyant veszel amilyen neked bejön; sok helyen van 30 napos csere garancia, ha mégsem volna jó.

És mindenképpen próbálni kell, utána nézni a paramétereknek (szivacsnál a sűrűség adja az élettartamot) és nem reklám szöveg után választani.

A köztes kókuszrost úgyis összetörik, jó a mosható huzat, de matracvédő is praktikus.

2019. okt. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Végül milyen ágy mellett döntöttél? Engem is ez a téma foglalkoztat most.
2020. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Vettünk àgyràcsot, és külön bele matracot. Netről rendeltünk.

Kicsit kemény, de màr megszoktuk, végülis az az egészséges.

Érdekes módon még mindig kényelmesebb anyósom àgya, pedig régi,ez a kàrpitos, rugós, de olyan jókat alszom benne 😄😄😄

2020. márc. 28. 16:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Típust és az internetes oldalt/céget meg tudnád adni? Ötleteket gyűjtök.
2020. márc. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
E mag: Ted Memory Ortopéd matrac, levendulás
2020. ápr. 1. 10:06
 8/8 A kérdező kommentje:
Pontosabban: Ted Memory Termoflex Sky Dreams Ortopéd matrac,
2020. ápr. 1. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!