Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Olcsó megoldás viszonylag...

Olcsó megoldás viszonylag kényelmes földön alváshoz?

Figyelt kérdés

Egy haveromnál fogok aludni a földön. Valami olcsó megoldást keresek max 4000 Ft ért, ami viszonylag kényelmes fekhely és könnyen hordozható. Például valami leteríthető dolog. Még aznap mikor mennék hozzá Budapesten meg kéne vennem a dolgot, szóval olyan fekvőalkalmatosságot írjatok, amihez könnyen hozzálehet jutni és autó nélkül kézben el tudom szállítani a bolttól a haverom házáig.


Válaszokat előre is köszönöm!



2018. jún. 14. 12:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kis párnát tudok vinni magammal, tehát a fejtámasz része nem annyira fontos, de viszont hason alszom így jó lenne, ha lenne valamennyi vastagsága nem 2-3 cm vastag lenne mint egy hálózsák.
2018. jún. 14. 12:28
 2/13 anonim ***** válasza:

Válogass:

[link]

2018. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Felfújható gumimatrac arra egy lepedő takarónak meg pléd . 2-4 ezerből már kapható .
2018. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez a par centi vastag polifoam mennyire puha? Nem túl kemény kemény földre téve hason alváshoz?
2018. jún. 14. 12:51
 5/13 A kérdező kommentje:
A felfujható matracokat általában szájjal kell felfújni vagy lehet biciklipumpával is?
2018. jún. 14. 12:53
 6/13 anonim ***** válasza:
Én a felfújható matracot szeretem (jó, nyilván jobb egy rendes matrac, de a lehetőségekhez képest ezt preferálom), de a párom speciel utálja, inkább aludna a kemény földön. Úgyhogy ez egyéni is. A polifoam nekem nem elég vastag, közel sem, hálózsákkal sem. A felfújható matracba bele tudok süppedni :D 4000-ből simán kijön, a Tesco is szokta akciózni.
2018. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Felfújható a legkényelmesebb szerintem, olyat vegyél, amibe van ilyen taposható pumpa építve.
2018. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezek újak és 4ezer alattiak:

[link]


[link]

2018. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

És postázzák is!

2018. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem az alábbi megoldás még kényelmesebb is, mint az ágy:

Habtapi vagy jógaszőnyeg vagy kempingszőnyeg alulra.

Széthajthatós szivacsmatrac (7-10 cm vastag), amit lehet kapni Möebelixben, Jyskben, meg sok egyéb lakber helyen 6-9000 Ft-ért.

Erre ha van valami vastag szőrméd otthon, az a legjobb, de ha nincs, akkor ágytakaró, pléd vastagon.

Erre jöhet a lepedő.

Persze ez is kijön 12-14000 Ft-ba, ha mindent újonnan venni kell, ezért már ha kényelmes neked, akkor akár egy szétnyithatós fotelágyat, vagy ha fel lehet ott szerelni, függőágyat is vehetsz.

Vagy egy felfújhatós gumimatracot.:)


Ha fiú vagy, tehát nem nagy a medencecsontod, akkor az első verzióra vastagabb strandszőnyeg is elég lehet a Mömaxból:

[link]

2018. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!