Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ennél a szekrénysornál, a TV...

Ennél a szekrénysornál, a TV mögötti kábel elvezetős falat muszáj feltenni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


A TV mögött lévő falról van szó.


2019. okt. 17. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Azt teszel fel, amit akarsz.
2019. okt. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem egészen olyan van, de hasonló:

[link]

Én feltettem. Úgy tűnt, hogy tartó funkciója is van nem csak esztétikai.

2019. okt. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
3#-as: Konkrétan tartja a felső polcot? Fenébe. Nem gondoltam át a bútorvásárlást eléggé, úgy tűnik. Szerettem volna, ha a TV mögött van hely, illetve képes vagyok benyúlni a konnektorhoz probléma nélkül.
2019. okt. 17. 13:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Tartják a csavarok is, de az én modellemnél a TV feletti rész nagyon nehéz. Ezért éreztem úgy, hogy biztonságosabb, ha fenn van a fal is.

A csatlakozókat én úgy oldottam meg, hogy a szekrény mögött csak egy elosztó kábele megy ki. Az elosztó maga a fal előtt van. A TV teljesen eltakarja. Ebbe bele tudok rakni mindent. Amit nem annak meg a kábeleit könnyen át tudom vezetni az alsó rekeszekbe.

2019. okt. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4#-es: A mienk se könnyű ráadásul csomó dolgot bele akarunk pakolni. Lehet mégiscsak fel lesz rakva az a fal, a hosszabbítót meg átdugom az alsó polc kivágott kerek részénél, és eltakarom a piros fényét valamivel.
2019. okt. 17. 14:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát az elég nagy baj, és a tervezők részéről konstrukciós hiba is, ha az a hátsó pilinszka fal tartja a felette lévő monstrumot...


Amúgy amit javaslok: A monstrumot mivel két masszív szekrény határolja rakjatok bele 8-as bútorlapösszehúzókat. 4-et a bal oldalra, és 4-et a jobb oldalra, akkor nem szakad le soha.

2019. okt. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!