Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ebbe a konyhai szekrénykébe...

Ebbe a konyhai szekrénykébe hogy pakolnátok, milyen rendszer szerint? www.praktiker.hu/catalog/details/329690

Figyelt kérdés

Amiket el szeretnék pakolni, természetesen nem mindet ebbe a szekrénybe, de ötleteket szeretnék, hogy ti mit raknátok ide ezekből, hogyan rendszereznétek:


mikro - szendvicssütő -kis konyhai gépek, kenyérpirító, aprító, kézi mixer - műanyag dobozok - kenyértartó (kenyér) - péksütik - gyümölcsök - újságok - vitaminok - porok (táplálékkiegészítők hengeres dobozban 2 db) - műanyag zacskók, szemeteszsákok - kis nespresso kávéfőző - kapszulatartó doboz.


Minden ötlet érdekel. Köszönöm, ha rászánod az időt a válaszra!


2019. okt. 21. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Komolyan szerettem volna segíteni, de a linkeden [link]

egy zsúrkocsi jött be, ahova felülre legfeljebb a mikrót lehet tenni,a többi felsorolthoz kellene egy komplett konyhaberendezés

2019. okt. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább ezt:

[link]

2019. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy nem mindent szeretnék ebbe a szekrénykébe, (amit igaz hogy zsúrkocsinak írnak, de annyira nem kicsi) Van más helyem is, de mi lenne a praktikus elhelyezés, amit ide rakhatnék a felsorolt dolgokból.
2019. okt. 21. 12:09
 4/4 anonim válasza:

Igen, ez így elsőre soknak tűnik, de jobban belegondolva nem annyira lehetetlen. A zsúrkocsi 60 cm széles ha jól látom, és nem annyira magas.

A tetejére tenném a mikrót szerintem pont elfér. A mikró tetejére pedig vagy a szendvicssütőt, vagy a kenyértartót. Ezt neked kell eldönteni, melyik a praktikusabb. Egy mikro általában 50 cm széles, ha a tied is ennyi, akkor mellé fér még egy Nespresso essenza a keskenyebbik, de ha neked nem ilyen van, akkor ezt máshová kell tenned.

A fiókba tenném a vitaminokat, gondolom ezek tabletták, és a szemetes zacskókat. Ezek szerintem elférnek egymás mellett. Sőt, ide férne még apróság, vagy akár kávé kapszula is egy lapos dobozban. Ha nem fér, akkor dönteni kell, vagy-vagy. De inkább a zacskók.

A kosárba tenném a péksütiket vagy a gyümölcsöket, vagy ezeket akár egymás mellé. ha elférnek. Ez úgyis változó mennyiség.

Az újságokat én nem ide tenném, de ha mégis, akkor az elfér a kosár alatt. De nem szép. Ide inkább a hengeres dobozok és a kapszulatartó doboz jöhetne, ha elfér. De ahogy elnézem ezt a kihasználatlan helyet, nem tudom mekkora, de lehet kapni szép tárolódobozokat, esetleg venni ide, és abba tenni a dolgokat, mégiscsak zárt, és rendezettebb hatást kelt.

A kis zárható részbe pedig vagy a műanyag dobozokat tenném, vagy a konyhai gépeket. Itt megintcsak dönteni kell, mi legyen.


Ez az én elképzelésem, remélem tudtam segíteni :-)

2019. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!