Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen rendszer alapján...

Milyen rendszer alapján teszitek be a ruháitokat a szekrénybe?

Figyelt kérdés

Polcos, vagy gardrób, milyen szekrényetek van? Hogyan rendezitek a ruhákat? Hány polcon vannak a ruhák?

Arra gondolok, hogy nálam pl úgy van, hogy van 8 kisebb polcom, és azokra külön külön teszem pl, itthoni pólók, normális pólók, itthoni nadrágok, normális nadrágok, stb.


2011. szept. 1. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Minden ruhám akasztón tárolom, kivéve az itthoni pólók, pizsamák és nadrágok, ezeket a fölötte lévő polcra hajtogatom. Külön nem rendszerezem, mert ez kb. 10 ruha. A többi pedig az akasztón színek szerint van elrendezve, illetve néha a szoknyákat és ruhákat (tehát ami nem vállfán, hanem szoknyatartón van) külön veszem.
2011. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem van akasztós illetve polcos szekrényem is. Az akasztósban az ingjeimet, kosztümömet, tehát az alkalmi ruháimat tárolom, hogy ne gyűrődjenek. A polcosnál én is úgy oldom meg, hogy külön vannak az itthoni, illetve az utcai felsőim, de ugyanígy vannak a nadrágjaim is. A ruháimat mindig az évszaknak megfelelően rendezgetem. Még jó idő van, így elől vannak a nyári ruháim, mögöttük az őszi-téli. Persze ezeket hamarosan megcserélem, hiszen a nyári ruhákat hátrateszem és előre az őszieket.
2011. szept. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van amikor rámjön,és kipakolom az egész szekrényt,ha már össze vissza vannak bent a ruhák, és szín szerint hajtogatva a felsőket , úgy teszem vissza. Egyébként van polcos és akasztós szekrény is, mindkettő tele van! :)
2011. szept. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem úgy van, hogy a téli és a nyári dolgok külön vannak pakolva. Hosszú a szekrényem, ezért az aktuális dolgokat előre rakom, amiket pedig nem használok nyáron, mint pl pulcsi, hosszú ujjú azokat hátra rakom. Amiket sűrűn kell vasalni, vagy nagyon szeretnek gyűrődni azokat pedig vállfára rakom. Nekem így tökéletesen bevált.
2011. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam is azok vannak elöl, amiket éppen használok.

Én amire háklis vagyok, az a használt ruha. Tehát ha volt már rajtam egy felső, nadrág, de még felvehető, akkor már soha nem teszem vissza a totál tiszták közé.

Másik polcon tárolom azokat a nadrágjaimat, amik már voltak rajtam, külön a teljesen tisztáktól.

A felsőket vállfán tárolom, de itt is ügyelek rá, hogy ne érintkezzen egy tisztával, ha még nem kell a szennyesbe rakni. Tehát az akasztó egyik végén a tiszták, másik végén a használtak. Szín szerint nem szoktam csoportosítani, ahogy esik, úgy rakom be őket, nincs olyan sok, hogy ne tudnám egy pillanat alatt átlátni az egészet.

2011. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!