Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik bútorboltot válasszam?...

Melyik bútorboltot válasszam? Kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
Tatabányán élünk, webáruházak is érdekelnének,hogy melyik megbízható..
2019. okt. 23. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
A válaszom irreleváns lesz, de például webshopból ahogy ruhát sem, úgy bútort sem vennék. Szerintem azt látni kell élőben, fényképen meg látványterven minden másképp néz ki. Én Veszprémben élek, van olyan bútorbolt ami nagy és nagyra is van magával,de olyan bútorok vannak hogy ingyér sem kéne... Végig kell menni rajtuk, sokszor a legkisebb boltban talál rá az ember a legmegfelelőbb bútorra.
2019. okt. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs messze tőletek Budaörs. Nézzetek körbe a nagyobb áruházakban (Ikea, Mömax, Kika, Jysk, Praktikernek is vannak bútorai). Nekem szinte mindegyikből van egy-egy bútordarabom, elégedett vagyok.

Fontos látni(nekem), megfogni milyen vastag anyagból, mennyire van összerakva az adott darab, így én szeretem megnézni, akár kipróbálni és úgy megvenni.

2019. okt. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!