Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Adax hkt elektromos törölközős...

Adax hkt elektromos törölközőszáritóról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
A leirás szerint 55 fok a felületi hőmérséklete. Valóban?
2019. szept. 11. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ezek a fajták ilyenek; van más gyártó vagy kissè másabb kialakítás. Általában 50-100w osak.

A típusod rögzítèse nekem nem szimpi. Pont a terhelt ágat nem fogja semmi.

2019. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért csodalkozom mert a legtöbb ilyen száritó max 30 fokig melegit. 1 kommentet találtam ahol azt irták nem mindenhol egységesen 55 fok, van olyan ága ahol csak 20 fokos. Ezért gondoltam hogy itt megkérdezem, hátha van valakinek ilyen.


Terhelésre nem is gondoltam. Köszi hogy emlited. 4 törölköző minimum lenne rajta állandóan. Lehet hogy akkor inkább a hagyományos bordás mellett maradok (?).

2019. szept. 11. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek sacc értékek. Nincs korlátozás, csak kis teljesítményű fűtés, ennyi. A törölközőt jól szárítják. nekem egy időkapcsoló van rajta, az kapcsolja fel és le, a körülbelüli fürdéshez beállítva.
2019. szept. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel a fűtés végig megy, idővel egyformán meleg lesz.
2019. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!