Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ebben volt már tapasztalata...

Ebben volt már tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés
Konyhámba szeretnék egy 2m hosszú munkalapot vásárolni de régebben az Obiban 4m-es szálakban láttam kirakva őket. Sajnos elfelejtettem akkor megkérdezni őket, hogy ki kell e fizetnem a teljes 4m-es szálat vagy ha ott vágatom nálluk méretre elég csak a nekem szükséges két métert kifizetnem és elhoznom?

2019. okt. 29. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom ott méretre szabják,és akár el is hozhatod a maradékot.
2019. okt. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig ki kell fizetni az egész lapot. Leszabják méretre, a "hulladékot" hazaviheted.
2019. okt. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat. Igazából azt szeretném megtudni, hogy ki kell e fizetnem a 4 métert vagy elég 2-őt ha a másik 2-őt ott hagyom az áruházban. Nem igazán tudnék mit kezdeni a másik felével. :)
2019. okt. 29. 08:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. okt. 29. 08:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha valaki esetleg még érdeklődik munkalapok iránt, azoknak írom, hogy az OBI-nál a legtöbb lapnál csak annyit kell kifizetni, amennyi métert rendeltél. Tehát ha 4 méter a lap de csak 2m-ert akarsz megvenni, akkor csak a 2 méterért kell fizetned. :)
2019. nov. 5. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!