Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha vizuális vagy jól jönne a...

Ha vizuális vagy jól jönne a véleményed? Kitaláltam milyen legyen a nappali, de nagyon nem tudom elképzelni hogy mutatna, nem egy vizuális tipus vagyok? Lennt

Figyelt kérdés
Tehát a bútoraink leginkább sötétbarnák, hófehér falra gondoltam és olyan tapéta csíkokra ami vagy fehér alapon sötétbarna mintásak vagy sötétbarna alapon fehér mintásak, hófehér stukkóval, szerintetek hogy mutatna? Vki nem tudná ezt vmi látványtervezővel megmutatni nekem??? Nagyon fontos lenne
2010. júl. 17. 16:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem fehér festék csík, váltva a tapétával
2010. júl. 17. 16:57
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

de akkor nagyon sötét lesz... mi lenne ha vennél tapétát, ami dombornyomott, fehéret három falra, és ugyanolyat sötétbarna-fehérben csak egy falra, pl a tv mögötti oldalon vagy üres falfelületre...


a fehér és a sötétbarna nagyon szép, de találd ki mi lesz a "plusz", ami a dekorációk, textilek, párnahuzatok, lámpaburák fő színét adja, pl türkiz...


és sok növény :) az megy a barna-fehérhez nagyon.

2010. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A stukkó bárhogyan van, nagyon undorító.
2010. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ja, ne stukkózz, és ne fess... három fal fehér, egy fal sötét azt kész :D bízz bennem szép lesz a nővérem lakberendező és így csinálta

( [link] első kép)


és a sötét tapétából kivágott pár mintát és a világos falra ragasztotta...nagyon szép.

2010. júl. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tul nagy lenne a kontraszt. Szinte fekete feher szobat kapsz. Velemenyem szerint kremszinu fal jobban illene. De az izlesek kulonboznek.
2010. júl. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hu köszi a tanácsokat, aranyosak vagytok, akkor változtatunk mindenképp,...az a baj hogy tényleg annyira nem látom magam előtt, és a férjem is ilyen :(
2010. júl. 17. 21:45
 7/9 A kérdező kommentje:
[link] ez a falszín milyen lenne, pl 3 fal ilyen, és 1 fal sötétbarna mintás tapétával mint az ágykeret
2010. júl. 17. 21:53
 8/9 A kérdező kommentje:
upsz nem jó a link
2010. júl. 17. 21:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az sok barna.
2010. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!