Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen karácsonyi ill. szilves...

Milyen karácsonyi ill. szilveszteri dekorációkat tudtok elképzelni egy átlagos családi házba? Ebben a témában kéne nekem segítség!

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 15:51
 1/3 anonim válasza:
Ha kutyás vagy, akkor ne legyen petárdád, illetve legyen a kutyának biztonságos zárt hely, hogy ne fusson világgá.
2010. dec. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kültéri égősor fára, ablakba, boa, ami a ára nem kell mindenfelé a házban(kiv. konyha/kisgyerek szobája, mert esetleg lenyeli a leeső dolgokat), le lehet fújni tobozokat, tálba rakni gyertyákat... szinte bármi, aminek bronz/zöld/piros, kék/ezüst színe van:)
2010. dec. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kisnita válasza:
Mivel nálunk garázdálkodik egy 16 hónapos csöppség ezért én az ehető díszeket helyeztem előtérbe idén. Hópehely girlandod álcázván pattogatott kukoricát és fehér zizit (vagy mi annak a neve) fűztem cérnára és azt akasztottam a függöny karnisokra az ablak és a függöny közé belógattam és az ajtófélfákra is azt tettem. Gyertyákat, üveg dolgokat csak olyan magasságba tettem amit a gyerek nem ér el. Az ablakokra egyszerű fehér papírból vágtam ki és hajtogattam díszeket.
2010. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!