Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudnék ilyen ágyat venni?

Hol tudnék ilyen ágyat venni?

Figyelt kérdés
2 szmélyes, összecsukható, stabil, nem alkalmi, hanem mindennapos alvásra is használható, nem béna, könnyen szétbomló anyagból van, több évet kibír. Gyártanak még jó minőségű ágyat? Ikeában, Jysk-ben vagy hol esélyesebb találnom?
2019. nov. 12. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Sehol.

Összecsukható ágy alkalmi használatra van kitalálva.

2019. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kétszemélyes nincs, két egyszemélyeset tudsz egymás mellé tenni. Egy ilyen pl. egész masszívnak tűnik.

[link]

2019. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van egy olyan ágyam, amire a felsoroltak igazak, csak az túl nagy a szobába. Ne mondjátok már, hogy nem gyártanak ilyet...😁
2019. nov. 12. 17:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor keress, sok sikert. Nemrég keresgéltem a témában, kétszemélyesben vendégágy csak felfújható van.
2019. nov. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, nem is lesz ez olyan nehéz, mint gondoltam. A Google kapásból kidob jópár kanapéágyat, szóval netről lesz rendelve.
2019. nov. 12. 19:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Én használtam vettem kettőt is, de csináltattam is.

Ha csináltatod, kemény szivacsot tetethetsz bele, ami 30-40 évet is kibír, ha nem vagy 140+ kiló.

Erre a fazonra gondolok:

[link]

[link]

2019. nov. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaaa, hogy kanapéágy! Az összecsukható alatt teljesen másra gondoltam.
2019. nov. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem ilyen agyam van: [link]

Bar en nem szoktam gyakran osszecsukni viszont ha valamiert mefis akkor az kb 1,5 perc

nagyon stabil es 3 fiokja is van

2019. nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!