Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egyszínű (fehér) 15 nm-es...

Egyszínű (fehér) 15 nm-es szobákba mennyezeti vagy fali karnist javasoltok?

Figyelt kérdés
Holker lécet eredetileg nem terveztem, mert egyszínű. Vagy mehet? De ha csak az ablak felett van az hülyén néz ki, nem?

2019. nov. 14. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szoba színétől, hanem a belmagasságától (meg az ízlésedtől) számít a karnis fajtája.

Én egy 4,8 m-es lakásban biztos nem tenném a plafonra, de egy 2,80-asban már igen.

2019. nov. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Majdnem 3 méter a belmagasság.
2019. nov. 14. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Mekkora az ablak?
2019. nov. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Díszléc szerintem is hülyén néz ki csak az ablak felett. Vagy fusson körbe vagy inkább válassz valami más fajta megoldást. És én a falra tenném kevéssel a plafon alá, majdnem földig érő függönnyel, de a mennyezeti megoldás is szép, csak utálok létráról a fejem fölött szerelni :) Sokfélét lehet kapni, nézz körül neten. Praktikusan meg lehet fehér, vagy olyan fémszín, mint a kilincsek vagy lámpák, vagy fából olyan színű, mint a bútorok - ezekkel biztos nem tévedsz.
2019. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Plafonra én nem tenném. A 3,80-as belmagasságú lakásom egyik szobájában eredetileg a plafonon voltak a kampók, de azt én nem is használtam, mert létráról sem értem el (a berendezési tárgyak miatt). Inkább raktam újakat az ablak fölé, azt a sarokkanapéra állva is elértem.
2019. nov. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!