Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fa beltéri ajtókat vettünk és...

Fa beltéri ajtókat vettünk és fehér lazúrral szeretném lekenni. Milyet javasoltok? Vizes bázisú, vastag lazúr stb? Nincs valakinek képe az eredményről esetleg? Félek, hogy a végeredmény esetleg olyan lesz mintha csak lealapoztuk volna az ajtót.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen színű eredetileg az ajtó? Natur vagy alapmázolt?
2013. ápr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Natúr színű fenyőajtó
2013. ápr. 12. 23:52
 3/5 anonim ***** válasza:

A fenyő szerintem nagyon szép, kár lenne fehérre festeni.

Elég esetleg színtelen lazúrral lekenni.

Nekem ugyan nem fenyő szinűek az ajtajaim, hanem amolyan piszkosfehérrel alapmázolt.

Én Nyír színű lazúrral fesettem át kétszer, a márkára saj os nem emélkeszem, de gyorsan száradt és nem volt erős szaga.

Az eredmény:

[link]

[link]

2013. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen Milesi-t vennék:

[link]

A legtöbb esetben a gyári felülkezelés is azzal történik.

2013. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Milesit vettünk végül. Minden ajtó jó lett kivéve a bejárati. Már 4 hónapja be van építve és arra tudok gondolni, hogy már nem úgy itta be a fa a lazurt , mint ahogy kellett volna, mert csak a külső fele lett csúnya.
2013. aug. 17. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!