Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fehér és fekete bútorok...

Fehér és fekete bútorok vegyítése mennyire ízléses?

Figyelt kérdés

És mellé melyik falszín illenek legjobban?

Bézs, vagy egyéb halványabb drapp színekre gondolok (szürkéről, feketéről és fehérről hallani sem akarok!)



2019. nov. 25. 21:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
61%
A fekete feher kombo jol nez ki egyutt hozza puder rozsaszim fallal peldaul
2019. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Púder rózsaszín nagyon jó, de lehet egy kicsit túl csajos
2019. nov. 26. 21:31
 3/12 anonim ***** válasza:

Saját ízlésedet, ítélőképességedet kövesd, amit a szíved súg.

Amúgy ezek a kávés színek azok fainak. Amúgy asszem, kifejezetten van fekete kávé is, tehát ilyen kávés hangulatúra csinálnád akkor a szobát, az szerintem tök jó. :) Én még akár egy ilyen , hát nem átmenetes, de ilyen habos-karamellás falmintát is el tudnék képzelni ehhez. :) Kicsi bézs, kicsit drappos, stb. :)

2019. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*Hogy így időnként rendszertelenül egyszercsak színt vált a fal, tehát ilyen átlósan, és hegyesen van színezve. PL jobb fölső sarokban bézs, és akkor vannak ilyen nagyon hosszúkás, kicsit lekerekített csúcsú ilyen kis vékony hegyecskék, aztán jön utána egy ilyen bézs; de mondjuk ez szal ne 90°-os szögben, hanem mondjuk olyan 45 fokos szögben legyen megdöntve. :)
2019. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*Amúgy,ha csak egyszínű bézsben, vagy egyszínű drappban gondolkodunk, akkor szerintem a drapp jobban mutatna, az életteltelibb , kellemesebb lenne. :)
2019. nov. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*szal kell bele egy kis szín is, nehogy "sivár " legyen. :)
2019. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ezt találtam a We Heart It-en! [link]

Ezt találtam a We Heart It-en! [link]

Ezt találtam a We Heart It-en! [link]

Ilyen butorokra gondoltam

2019. nov. 26. 22:43
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen én is inkább a drapp mellett döntök. Színátmeneteset nem akarok, az nem az én stílusom
2019. nov. 26. 22:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát a fürdőszobában ne legyen kávészínű a fal; oda inkább bézs,vagy fehér illik:):) (So csak a habja szine a kávénak:)) || De pl egy nappalihoz valami életteltelibb, egy olyan drapp kellene, oda már kellene egy kis élet, egy kis kávés szín. :) -Szerintem. :) :)
2019. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én pont azt szeretem, ha a fürdőszoba is "otthonosabb" meg ha az egész lakás ugyan olyan, ne az legyen, hogy átmész a konyhába és olyan mintha közben egy másik házba mennél át.
2019. nov. 27. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!